Ako na to

Ako na to?

Výmena alebo montáž nového výťahu nie je žiadna veda. Stačí 5 krokov, pri ktorých vám radi poradíme a pomôžeme.

1. ROZHODNUTIE

Pred tým, ako sa rozhodnete vymeniť výťah, je potrebné zvážiť stav starého výťahu s ohľaom na rok, v ktorom ste ho sprevádzkovali. Spolu vyhodnotíme riziká, aké môže mať ďalší režim bez zásahu. Zrealizujeme diagnostiku a ponúkneme vám riešenie na mieru.

2. ROZSAH

Po tom, ako sa dôkladne oboznámime so stavom vášho aktuálneho výťahu, sa spolu pozrieme na výhody i nevýhody opravy alebo postupnej modernizácie. Ďalším riešením je výmena výťahu.

3. FINANČNÉ KRYTIE

Ak sa rozhodnete pre akékoľvek riešenie, ponúkame vám poradenstvo aj v oblasti financovania opravy alebo výmeny výťah. Predložíme cenové ponuky dodávateľov, s ktorými spolupracujeme, a zároveň vám ponúkame konzultácie pri výbere konkrétneho dodávateľa.

4. SCHVÁLENIE

Rekonštrukcia alebo výmeny výťahu je zásadný krok, o ktorom by mali rozhodnúť všetci obyvatelia, resp. vlastníci bytov vo vašom dome. Návrh riešenia sme pripravení odprezentovať všetkým susedom na spoločnom stretnutí.

5. DODANIE

Montáž výťahu trvá približne 6 týždňov. Toto obdobie môže byť pre obyvateľov síce nepríjemné, ale veríme, že bezpečnosť musí byť na prvom mieste. O priebehu opravy alebo výmeny výťahu vás budeme informovať.